YOK ÖYLE DAVA!!!

 YOK ÖYLE DAVA!!!

Ne münasebet! 28 şubat zulmünü yaşarken de ötekileştirilmeye biz mahkûm olacağız bugünlerde de! Azîz ve necip Milletin en sadık evlâtları ve memleket sevdâlıları olarak her türlü şiddete de yine biz mâruz kalacağız öyle mi!

Varlığımız dahi güç odaklarınca yok sayılacak, emniyet huzur ve güven haklarımız hepten gasbedilecek öyle mi! Yok öyle dâvâ!

İlgili İçerikler:

Bu azîz millet kendisi için canla başla ve aşkla koşturan evlatlarını ve yiğitlerini yolda mı buldu ki karanlık ellere terk etsin! Etmeyecektir! Bilhassa etrafında kenetlenerek durmak yok diyecek ve büyük bir azimle koşturmaya dâhil olacaktır!

Bütün erdem ve ilkelerin canına okuyarak, köküne kibrit suyu dökenler, ilkeli ve erdemli siyâset yapmak üzere milletinin arasına giren, ayağına giden ve her türlü derdiyle hemhâl olan GELECEK erlerine meydanı dar edecekler, ve siyâset yapacak alan bırakmayacaklar öyle mi?

Oh… Ne âlâ memleket…Peki biz ne zaman kurtulacağız acaba bu zenci ve üçüncü sınıf vatandaş muamelelerinden!

İşte GELECEK Partisi tam da bu makus talihi ve kâbusu kırmak ve yerle bir etmek için oluşmuş siyâsi bir harekettir! Millete rağmen bildiğini okuyanlara ve yanlış yollara sapanlara korkmadan, çekinmeden, “noluyoruz?” “Siz kimsiniz?” diyen,demeye de devam edecek olan bir harekettir!

Bütün engellemelere ve zorluklara rağmen her zaman dimdik durarak ve her türlü zorluğa göğsünü gererek mücadele edecektir!

Haddini bilmez dalkavuklara, bu necip milletin bütün birikim ve emanetlerini yağmalayan, talan eden hoyratlara karşı yılmadan, yıkılmadan ve yorulmadan, alternatif olmaya devâm edecektir!

GELECEK Partisi, “Bu vatan da bu memleket te bizimdir”anlayışıyla milletine hizmet yarışına giren ve böylece kifâyetsiz muhterislerin korkulu rüyası olan bir partidir!

Temiz siyasetin önünü tıkamaya çalışanlar, siyasetin elini yolunu ve dilini kirletenler, eşyânın tabiatı gereği elbette GELECEK ten de temiz siyasetten de rahatsız olacaklardır,

Ama bilmelidirler ki, korkunun ecele faydası yoktur! Korktukları ilkeli, erdemli ve temiz siyâset, hak ettiği yere GELECEKtir! Şeffaf, hakkaniyetli, becerikli ve adil bir yönetim bu azîz Millete GELECEKle nasip olacaktır inşallah!

Millet olarak bizi hiç bir güç yıldıramaz, korkutamaz! Çok uzağa gitmeye gerek yok,daha dün 15 Temmuzda, yeniden kurtardık canımız vatanımızı,yollara dökülerek, destansı direniş serdederek, büyük bir aşkla canımızdan ve evlatlarımızdan dâhi vazgeçerek!

Ölümü öldürerek hayat bulmaktı derdimiz sonsuzluğu solurken! Vatan, millet, Sakarya nasılmış, neymiş, dünyaya teşhir ve tescil ettirdik! Gözümüzü kırpmadan serildik paketlerin altına şehadete susamışcasına! Ve kurşun yağmurlarına direnirken serpildik yerlere! Bir gecede püskürttük ateş kusan bilumum zerzavâtları!

Meydan okuduk zulme de zalimlere de, hiç tereddüt etmeden, yılmadan, yıkılmadan! Zîrâ yüreğimizi koyduk yoluna bu azîz vatanın! Ölmek var, dönmek yok asla bu kutlu yoldan…

Dolayısıyla  bizler bu azîz vatanın aslî unsurları ve bu Azîz Milletin de asil evlatlarıyız! İlkeli erdemli ve temiz siyaseti bu Necip Milletin hizmetine sunmakta niyetli, azimli ve de kararlıyız, kirli ilişkilerinize ve siyasetinize tehdit olarak algılasanız da!

Kısacası isteseniz de istemeseniz de bizler de varız ve var olmaya da devam edeceğiz! Kabül etseniz de etmeseniz de, siyâsetin en önemli faktörü ve en vazgeçilmez aktörü olmaya da öyle kalmaya da devam edeceğiz!

Hem de daha da azimli ve gayretli olarak, var olacağız bunu böyle biliniz! Bizi yok sayarak görmezden gelseniz de GELECEK biziz gidecek sizsiniz!

Yorum Yap