Yenilikçi ve İşbirlikçi Teknolojiler

 Yenilikçi ve İşbirlikçi Teknolojiler

Tam açılan ekran, ince ve metalik dizaynıyla öne çıkan dizüstü bilgisayar modelleri kişiselleştirilebilir olmanın cazip görüldüğü çağdaş hayatta düz dizaynlı bilgisayar modellerini geride bırakıyor. Şık ve konforlu dizüstü bilgisayarlar dijital dünyaya dâhil olurken stilimizi da yansıtmamızı sağlıyor. Gelişmiş ve güçlü HP Seçkine bilgisayarlarla son teknoloji dizayndan, yenilikçi mühendislikten ve yüksek…

İlgili İçerikler:


HABER İÇERİĞİ

Tam açılan ekran, ince ve metalik dizaynıyla öne çıkan dizüstü bilgisayar modelleri kişiselleştirilebilir olmanın cazip görüldüğü çağdaş hayatta düz dizaynlı bilgisayar modellerini geride bırakıyor. Şık ve konforlu dizüstü bilgisayarlar dijital dünyaya dâhil olurken üslubumuzu da yansıtmamızı sağlıyor. Gelişmiş ve sağlam HP Seçkine bilgisayarlarla son teknoloji dizayndan, yenilikçi mühendislikten ve yüksek kaliteli gereçler işte bu manada dikkat çekiyor. Kullanıcıların her ortamda ilişkide ve üretken kalmasını sağlayan güçlü, inançlı ve güçlü dizüstü bilgisayar kıymetli. Şık dizaynlı HP EliteBook 850 G7 ile farklı yerlerde farklı işler yapmanızı gerektiren iş gününün üstesinden gelin.

Rahatlığınızı düşünün

İşi keyfe dönüştüren üstün yönetilebilirlik, güvenlik ve işbirliği özellikleriyle dünya üzerindeki en ince ve en hafif dizüstü iş bilgisayarları rahat ve uygun çalışma ortamlarının vazgeçilmezi. Dilediğiniz yerde çalışmak için, kolaylıkla taşınabilir ultra ince ve hafif 15,6 inç diyagonal HP EliteBook 850 G7, yüzde 86 ekran/gövde oranına sahip. Ayrıyeten sessiz ve konforlu çalışma imkanı sunan klavye ve tıklama paneli de içeriyor.

Huzur içinde çalışın

HP’nin güvenlik özellikleri birlikte çalışarak her vakit açık, her vakit çalışan ve güçlü bir savunma meydana getirir. BIOS’tan tarayıcıya, işletim sisteminin üzerinde ve altında bu daima gelişen tahliller bilgisayarınızı tehditlere karşı müdafaaya yardımcı olur. Makûs hedefli yazılımlar süratle gelişiyor ve klâsik virüs müdafaa programları yeni atakları her vakit tanıyamıyor. Gelişmiş makus emelli yazılımlara karşı sıra dışı bir muhafaza seviyesi sunmak için derin öğrenme yapay zekasını kullanan HP Mühlet Sense ile bilgisayarınızı daha evvel görülmemiş ataklara karşı koruyabilirsiniz.

Muvaffakiyetin peşinden gidin

HP Seçkine Bilgisayarlar; HP Mühlet Start Gen 43 kendi kendini uygunlaştıran BIOS, HP Müddet View Gen 2 tümleşik saklılık ekranı 4 ve biyometri üzere çeşitli güvenlik özellikleriyle aygıtları, dataları ve kimlikleri korumak için tasarlanmış ayrıyeten Intel® Core™ i5 işlemcisi sayesinde bölüm başkanı CPU performansı, üst kalite grafikler, mükemmel yapay zeka hızlandırma kabiliyeti ve olağanüstü pil ömrüne sahip. HP’nin şimdiye kadar sunduğu en güçlü, ve son derece ince 14 inç dizüstü iş bilgisayarı en şiddetli misyonları bile kolaylaştırıyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın

İLANDIR

HABER İÇERİĞİ SONU

Yenilikçi ve İşbirlikçi Teknolojiler isimli haberimizi okudunuz, Dallar > Teknoloji kategorisindeki Yenilikçi ve İşbirlikçi Teknolojiler haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap