Yabancı bayraklı gemide piyasa değeri 21 bin liralık kaçak içki ele geçirildi

 Yabancı bayraklı gemide piyasa değeri 21 bin liralık kaçak içki ele geçirildi

Zonguldak Gümrük Koruma ve Kaçakçılık İstihbarat Müdürlüğü gruplarınca kaçakçılıkla gayret faaliyetleri kapsamında yapılan risk tahlili çalışmaları sonucunda Bartın Belediye Limanı’na yanaşan yabancı bayraklı gemide arama yapıldı.

İlgili İçerikler:

Arama ve denetimlerde çeşitli marka ve ibareli toplamda 88 şişe bandrolsüz alkollü içki ele geçirildi. Ele geçirilen içkilerin piyasa kıymetinin ise 21 bin 321,61…


HABER İÇERİĞİ

Zonguldak Gümrük Koruma ve Kaçakçılık İstihbarat Müdürlüğü takımlarınca kaçakçılıkla çaba faaliyetleri kapsamında yapılan risk tahlili çalışmaları sonucunda Bartın Belediye Limanı’na yanaşan yabancı bayraklı gemide arama yapıldı.

Arama ve denetimlerde çeşitli marka ve ibareli toplamda 88 şişe bandrolsüz alkollü içki ele geçirildi. Ele geçirilen içkilerin piyasa kıymetinin ise 21 bin 321,61 TL olduğu tespit edildi.

Olayın şüphelisi hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Uğraş Kanunu’na muhalefetten Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Yabancı bayraklı gemide piyasa kıymeti 21 bin liralık kaçak içki ele geçirildi isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Yabancı bayraklı gemide piyasa pahası 21 bin liralık kaçak içki ele geçirildi haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap