Ulaş Gürdal ‘Boşver’in gidişatından memnun!

 Ulaş Gürdal ‘Boşver’in gidişatından memnun!

‘Fırsat Ver’ isimli birinci albümünü 2007 yılında Elonor Müzik etiketiyle çıkaran Ulaş Gürdal “Boşver” isimli single çalışmasının gidişatından da epey şad.

İlgili İçerikler:

Birinci albümünden ‘Hani Benimdin’ ile birlikte ‘Akıllan’ isimli müziklerine klip çekerek pek çok müzik kanallarında tüm dijital platformlarda yer alan Ulaş Gürdal’ın ayrıyeten 25 yıllık bir sahne ve müzik…


HABER İÇERİĞİ

‘Fırsat Ver’ isimli birinci albümünü 2007 yılında Elonor Müzik etiketiyle çıkaran Ulaş Gürdal “Boşver” isimli single çalışmasının gidişatından da hayli mutlu.

Birinci albümünden ‘Hani Benimdin’ ile birlikte ‘Akıllan’ isimli müziklerine klip çekerek pek çok müzik kanallarında tüm dijital platformlarda yer alan Ulaş Gürdal’ın ayrıyeten 25 yıllık bir sahne ve müzik ömrü da var.

Ulaş Gürdal İstanbul ilinin en seçkin semtleri birinci sırada olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı kentinde konserlerde sahne aldı. Kelam ve Müziği Levent Ercan’a aranjesi ise Soner Nokay’a ilişkin olan Boşver isimli single çalışması çok yakında bir kliple taçlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

HABER İÇERİĞİ SONU

Ulaş Gürdal ‘Boşver’in gidişatından memnun! isimli haberimizi okudunuz, Magazin kategorisindeki Ulaş Gürdal ‘Boşver’in gidişatından memnun! haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap