Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in havalimanındaki fotoğrafı ortaya çıktı: ’20 Nisan’da Arnavutluk’a gitti’

 Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in havalimanındaki fotoğrafı ortaya çıktı: ’20 Nisan’da Arnavutluk’a gitti’

Yaklaşık bir haftadır borsadan bankaya para transferinde sorun yaşanan, evvelki gün de ‘bakıma alınan’ Thodex , dün itibariyle ‘dört – beş günlüğü’ne süreçleri durdurmuştu.

İlgili İçerikler:

Birçok yatırımcı cüzdanlarında bulunan parayı site kapalı olduğu için alamadığını belirtirken, Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer ’in yurt dışına gittiği öne sürüldü. Özer hakkında, yapılan kabahat…


HABER İÇERİĞİ

Yaklaşık bir haftadır borsadan bankaya para transferinde sorun yaşanan, evvelki gün de ‘bakıma alınan’ Thodex, dün itibariyle ‘dört – beş günlüğü’ne süreçleri durdurmuştu.

Birçok yatırımcı cüzdanlarında bulunan parayı site kapalı olduğu için alamadığını belirtirken, Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in yurt dışına gittiği öne sürüldü. Özer hakkında, yapılan cürüm duyurusu sonrası İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Faruk Fatih Özer’in İstanbul Havalimanı’ndan ayrılırken fotoğrafı da ortaya çıktı. Daha evvel Özer’in, 20 Nisan akşamı 2 milyar dolarla Tayland’a uçtuğu ileri sürülmüştü.

HABER İÇERİĞİ SONU

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in havalimanındaki fotoğrafı ortaya çıktı: ’20 Nisan’da Arnavutluk’a gitti’ isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in havalimanındaki fotoğrafı ortaya çıktı: ’20 Nisan’da Arnavutluk’a gitti’ haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap