Soylu’dan 23 Nisan paylaşımı: Sevgili çocuklar, gözlerinizdeki parıltı bizlere umut veriyor

 Soylu’dan 23 Nisan paylaşımı: Sevgili çocuklar, gözlerinizdeki parıltı bizlere umut veriyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , şahsî Twitter hesabında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir bildiri yayınladı.

İlgili İçerikler:

“Sevgili çocuklar, gözlerinizdeki parıltı bizlere umut veriyor” diyen Soylu, “İnşallah, pandemi sürecini atlattıktan sonra tekrar eskisi üzere, daima birlikte coşkuyla, dolu dolu kutlayacağımız kaç 23 Nisan’lara” sözünü kullandı. Soylu, bir görüntü…


HABER İÇERİĞİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ferdî Twitter hesabında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir ileti yayınladı.

“Sevgili çocuklar, gözlerinizdeki parıltı bizlere umut veriyor” diyen Soylu, “İnşallah, pandemi sürecini atlattıktan sonra yeniden eskisi üzere, daima birlikte coşkuyla, dolu dolu kutlayacağımız birçok 23 Nisan’lara” tabirini kullandı. Soylu, bir görüntü da paylaştı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Soylu’dan 23 Nisan paylaşımı: Sevgili çocuklar, gözlerinizdeki parıltı bizlere umut veriyor isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Soylu’dan 23 Nisan paylaşımı: Sevgili çocuklar, gözlerinizdeki parıltı bizlere umut veriyor haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap