Selvi: Sarıklı amiralin TSK’dan ihraç edileceği intibaı edindim

 Selvi: Sarıklı amiralin TSK’dan ihraç edileceği intibaı edindim

Hürriyet gazetesi muharriri Abdulkadir Selvi , Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar ‘ın bir küme gazeteciyle gerçekleştirdiği görüşmeden ayrıntılar aktardı.

İlgili İçerikler:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın da ‘sarıklı amiral’ manzaralarına reaksiyon gösterdiğini belirten Selvi, Akar’a bu husustaki soruşturmayı sorduklarını söyledi. 

“Sözleşmeli statüsünde olduğunu söz etti. İdari soruşturmanın sürdüğünün altını çizdi. Savunması istenmiş….


HABER İÇERİĞİ

Hürriyet gazetesi müellifi Abdulkadir Selvi, Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar‘ın bir küme gazeteciyle gerçekleştirdiği görüşmeden ayrıntılar aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın da ‘sarıklı amiral’ imajlarına reaksiyon gösterdiğini belirten Selvi, Akar’a bu mevzudaki soruşturmayı sorduklarını söyledi. 

“Sözleşmeli statüsünde olduğunu tabir etti. İdari soruşturmanın sürdüğünün altını çizdi. Savunması istenmiş. Bu savunma general ve amirallerle ilgili soruşturmayı yürüten ünite tarafından pahalandırılacak. Yani hukuki prosedür sürüyor” diyen Selvi, kendi edindiği izlenimi de şöyle paylaştı:

  • “Ama benim edindiğim izlenim, sarıklı amiral TSK’yı rahatsız etmiş. TSK’dan ihraç edileceği intibaı edindim. İş yalnızca tüzel prosedürün tamamlanmasına kalmış.”

HABER İÇERİĞİ SONU

Selvi: Sarıklı amiralin TSK’dan ihraç edileceği intibaı edindim isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Selvi: Sarıklı amiralin TSK’dan ihraç edileceği intibaı edindim haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap