Rita Ora’dan yasakları çiğneyen parti: Doğum gününü polis bastı

 Rita Ora’dan yasakları çiğneyen parti: Doğum gününü polis bastı

Corona virüsü dünya genelinde can almaya devam ederken, pek çok ülke salgını durdurabilmek için tedbir üstüne tedbir alıyor. Lakin kısıtlamalara yönelik ihlaller de yaşanmıyor değil.

Virüsün tesirini en sert hissettirdiği ülkelerden İngiltere’de de benzeri bir durum kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim tarafından gerçekleştirildi.

İlgili İçerikler:

Arnavut asıllı İngiliz müzikçi Rita Ora, 30. yaş günü için verdiği partiyle gündeme oturdu. Corona yasaklarını hiçe sayan Ora, kısıtlama kapsamında kapalı olması gereken bir restoranda parti verdi.

Başşehir Londra’daki bir restorana kardeşi Elena’yla birlikte gelen Ora, süpermodel Cara Delevingne ve ablası Poppy üzere birbirinden ünlü isimlerin de olduğu 30 kişiyi davet etti. Davetliler ön kapı yerine geriden yere giriş yaparken, polis grupları bir ihbar üzerine restorana baskın yaptı.

Ora’nın güvenlik grubuyla uyuşmazlık yaşayan polisler daha sonra restoranı terk etti. İngiliz basınına yansıyan haberlere nazaran polisin akabinde davetliler birer birer partiden ayrıldı.

Büyük reaksiyon çeken olay sonrasında ünlü müzikçi bir özür iletisi yayınladı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Ora, kuralları çiğnediğinin farkında olmadığını, küçük bir arkadaş kümesini davet ettiğini lakin bunun bir sorumsuzluk olduğunu kabul ettiğini söyledi.

Yorum Yap