Radyoloji uzmanı doktor, çevre yolunda park halindeki otomobilinin önünde ölü bulundu

 Radyoloji uzmanı doktor, çevre yolunda park halindeki otomobilinin önünde ölü bulundu

Diyarbakır ‘ın Kayapınar ilçesinde, dün gece meydana gelen olayda, polis takımları, etraf yolunda park halinde bir arabası görüp, denetim etmek için durdu.

İlgili İçerikler:

Polisler, aracın önünde yerde yatan şahısla karşılaşıp sıhhat takımlarına haber verdi. Gelen sıhhat grubu, özel bir hastanede radyoloji uzmanı olarak misyon yapan 41 yaşındaki Tabip Mehmet Karaşin olduğu…


HABER İÇERİĞİ

Diyarbakır‘ın Kayapınar ilçesinde, dün gece meydana gelen olayda, polis grupları, etraf yolunda park halinde bir arabası görüp, denetim etmek için durdu.

Polisler, aracın önünde yerde yatan bireyle karşılaşıp sıhhat takımlarına haber verdi. Gelen sıhhat grubu, özel bir hastanede radyoloji uzmanı olarak vazife yapan 41 yaşındaki Tabip Mehmet Karaşin olduğu belirlenen kişinin öldüğünü tespit etti.

Evli ve 1 çocuk babası Karaşin’in cenazesi, yapılan incelemenin akabinde otopsi için morga kaldırıldı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Radyoloji uzmanı tabip, etraf yolunda park halindeki arabasının önünde meyyit bulundu isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Radyoloji uzmanı tabip, etraf yolunda park halindeki arabasının önünde meyyit bulundu haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap