Muğla’da kripto para soruşturmasında İlker Baş ile eşi ve 2 şirket çalışanı tutuklandı

 Muğla’da kripto para soruşturmasında İlker Baş ile eşi ve 2 şirket çalışanı tutuklandı

Muğla merkezli kripto para süreç platformu Vebitcoin’in faaliyetlerini durdurduğunu açıklamasından sonra gözaltına alınan ve polisteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen şirketin ‘Baron’ lakaplı CEO’su İlker Baş, ‘Hanımağa’ lakaplı eşi Güliz Baş , ile şirketin çalışanları Berkay B., ve Aykut E., savcılıktaki tabirlerinin akabinde tutuklama talebiyle Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hakimliği’ne…

İlgili İçerikler:


HABER İÇERİĞİ

Muğla merkezli kripto para süreç platformu Vebitcoin’in faaliyetlerini durdurduğunu açıklamasından sonra gözaltına alınan ve polisteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen şirketin ‘Baron’ lakaplı CEO’su İlker Baş, ‘Hanımağa’ lakaplı eşi Güliz Baş, ile şirketin çalışanları Berkay B., ve Aykut E., savcılıktaki tabirlerinin akabinde tutuklama talebiyle Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

İlker Baş, Sulh Ceza Hakimliği’ndeki tabirinin akabinde tutuklandı. Başka 3 şüphelinin ise tabirlerinin sürdüğü öğrenildi.

HABER İÇERİĞİ SONU

Muğla’da kripto para soruşturmasında İlker Baş ile eşi ve 2 şirket çalışanı tutuklandı isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Muğla’da kripto para soruşturmasında İlker Baş ile eşi ve 2 şirket çalışanı tutuklandı haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap