MSB: Pençe-Yıldırım Operasyonu’nda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur

 MSB: Pençe-Yıldırım Operasyonu’nda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur

Ulusal Savunma Bakanlığı Basın ve Halkla Bağlar Müşavirliği’nin, Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe-Yıldırım Operasyonu kapsamında, dün EYP’ye basarak yaralanan bir askerin kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın şehit olduğu bildirildi.

İlgili İçerikler:

Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve kedere boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı…


HABER İÇERİĞİ

Ulusal Savunma Bakanlığı Basın ve Halkla Münasebetler Müşavirliği’nin, Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe-Yıldırım Operasyonu kapsamında, dün EYP’ye basarak yaralanan bir askerin kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın şehit olduğu bildirildi.

Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve kedere boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz. Pençe-Şimşek, Yıldırım operasyonlarında şehit sayımız 3 olmuştur” denildi.

HABER İÇERİĞİ SONU

MSB: Pençe-Yıldırım Operasyonu’nda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki MSB: Pençe-Yıldırım Operasyonu’nda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap