Milli Savunma Bakanlığı’ndan 23 Nisan’a özel video

 Milli Savunma Bakanlığı’ndan 23 Nisan’a özel video

Ulusal Savunma Bakanlığı’nın (MSB) resmi Twitter hesabında 23 Nisan görüntüsü,  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Gazi Meclisimizin açılışının 101. yıl dönümü kutlu olsun. Geleceğimiz olan çocuklarımıza bu türlü bir bayram armağan eden Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve hürmetle anıyoruz” notu ile paylaşıldı.

İlgili İçerikler:

Görüntüde Mustafa Kemal…


HABER İÇERİĞİ

Ulusal Savunma Bakanlığı’nın (MSB) resmi Twitter hesabında 23 Nisan görüntüsü, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Gazi Meclisimizin açılışının 101. yıl dönümü kutlu olsun. Geleceğimiz olan çocuklarımıza bu türlü bir bayram armağan eden Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve hürmetle anıyoruz” notu ile paylaşıldı.

Görüntüde Mustafa Kemal Atatürk‘ün ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensuplarının çocuklarla olan imajlarına yer verildi. 

HABER İÇERİĞİ SONU

Ulusal Savunma Bakanlığı’ndan 23 Nisan’a özel görüntü isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Ulusal Savunma Bakanlığı’ndan 23 Nisan’a özel görüntü haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap