‘Mesut Özil’den takım arkadaşlarına: Şimdi sıra bende’

 ‘Mesut Özil’den takım arkadaşlarına: Şimdi sıra bende’

Antalyaspor ile 4 Mart’ta oynanan maçta bileğinden sakatlanan Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil , ligde son 7 müsabakada forma giyemedi. Özil, geçen hafta grupla egzersizlere başlasa da Başakşehir karşısında riske edilmedi. Futbolcu, pazar günkü Kasımpaşa uğraşıyla birlikte alanlara dönmeye hazırlanıyor.

İlgili İçerikler:

Fanatik gazetesinden Yusuf Dursun ‘un haberine göre Özil, sakatlığı büsbütün atlattığını ve kendisini çok uygun…


HABER İÇERİĞİ

Antalyaspor ile 4 Mart’ta oynanan maçta bileğinden sakatlanan Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, ligde son 7 müsabakada forma giyemedi. Özil, geçen hafta ekiple egzersizlere başlasa da Başakşehir karşısında riske edilmedi. Futbolcu, pazar günkü Kasımpaşa çabasıyla birlikte alanlara dönmeye hazırlanıyor.

Fanatik gazetesinden Yusuf Dursun‘un haberine göre Özil, sakatlığı büsbütün atlattığını ve kendisini çok güzel hissettiğini söyledi. Futbolcu, “Benim yokluğumda hoca değişikliği oldu, son haftalarda yeterli sonuçlar alarak tepeyle farkı 3 puana kadar düşürdük. Artık önümüzde kazanılmayı bekleyen6 final maçımız var. Arkadaşlarım elinden geleni yaptı, artık katkı verme sırası bende” ifadelerini kullandı.

Özil, “Takım olarak çok güzel çalışıyoruz. Moral düzeyimiz de üst seviyede. Daima birlikte elimizi taşın altına koyup, kalan 6 maçı kazanarak şampiyonluğa uzanacağız. Bu yolda ben de ekibe her formda yararlı olacağım” diye konuştu.

HABER İÇERİĞİ SONU

‘Mesut Özil’den ekip arkadaşlarına: Artık sıra bende’ isimli haberimizi okudunuz, Spor kategorisindeki ‘Mesut Özil’den ekip arkadaşlarına: Artık sıra bende’ haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap