‘Maltese Terrier’ cinsi 23 köpek ele geçirildi: Piyasa değeri 150 bin lira

 ‘Maltese Terrier’ cinsi 23 köpek ele geçirildi: Piyasa değeri 150 bin lira

Vilayet Jandarma Komutanlığı grupları, Mudanya ilçesi Çepni Mahallesi’nde yaşayan A.A.’nın, yurt dışından getirdiği köpekleri kaçak halde üreterek, toplumsal medya üzerinden sattığı istikametinde ihbar aldı.

İlgili İçerikler:

A.A.’nın meskeni ile çiftliğine Mudanya İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü grupları ile Etraf Tabiat ve Hayvanları Müdafaa Timi operasyon düzenlendi.

Operasyonda piyasa pahası yaklaşık…


HABER İÇERİĞİ

Vilayet Jandarma Komutanlığı takımları, Mudanya ilçesi Çepni Mahallesi’nde yaşayan A.A.’nın, yurt dışından getirdiği köpekleri kaçak biçimde üreterek, toplumsal medya üzerinden sattığı tarafında ihbar aldı.

A.A.’nın konutu ile çiftliğine Mudanya İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü takımları ile Etraf Tabiat ve Hayvanları Müdafaa Timi operasyon düzenlendi.

Operasyonda piyasa pahası yaklaşık 150 bin lira olan 11 yetişkin, 12 yavru ‘Maltese Terrier’ cinsi 23 köpek ele geçirildi.

Köpekler, Mudanya İlçe Tarım Müdürlüğü’ne teslim edilirken, A.A. gözaltına alındı.

HABER İÇERİĞİ SONU

‘Maltese Terrier’ cinsi 23 köpek ele geçirildi: Piyasa kıymeti 150 bin lira isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki ‘Maltese Terrier’ cinsi 23 köpek ele geçirildi: Piyasa pahası 150 bin lira haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap