Kripto para piyasaları: Bitcoin’in payı yüzde 50’nin altına geriledi

 Kripto para piyasaları: Bitcoin’in payı yüzde 50’nin altına geriledi

Kripto para piyasalarındaki toplam hacim yine 2.0 trilyon doların üzerine yükselirken, hacmin yüzde 49.8’ini Bitcoin, yüzde 14.4’ünü de  Ethereum oluşturuyor. Böylelikle, Bitcoin’in toplam piyasa hacmindeki hissesi 2018 yılı Ağustos ayından bu yana birinci sefer yüzde 50’nin altına geriledi .

İlgili İçerikler:

ABD merkezli çok uluslu banka JPMorgan Chase’in makul müşterilerine sunmak üzere,…


HABER İÇERİĞİ

Kripto para piyasalarındaki toplam hacim yine 2.0 trilyon doların üzerine yükselirken, hacmin yüzde 49.8’ini Bitcoin, yüzde 14.4’ünü de  Ethereum oluşturuyor. Böylelikle, Bitcoin’in toplam piyasa hacmindeki hissesi 2018 yılı Ağustos ayından bu yana birinci kere yüzde 50’nin altına geriledi.

ABD merkezli çok uluslu banka JPMorgan Chase’in belli müşterilerine sunmak üzere, yaz aylarının başlarında faal olarak yönetilecek bir bitcoin fonu kuracağına ilişkin haberlerin de tesiriyle gelen alımlarla, Bitcoin 54,000 doları da aştıktan sonra, 53,000 doların üzerinde tutundu. 

 

HABER İÇERİĞİ SONU

Kripto para piyasaları: Bitcoin’in hissesi yüzde 50’nin altına geriledi isimli haberimizi okudunuz, İktisat kategorisindeki Kripto para piyasaları: Bitcoin’in hissesi yüzde 50’nin altına geriledi haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap