Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş hastaneye kaldırıldı

 Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş hastaneye kaldırıldı

Yaklaşık iki gündür karantinada olan Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş , genel sıhhat durumu hakkında toplumsal medya hesabından görüntü paylaşımı yaptı. “Durumum çok güzel hamdolsun. Allahın müsaadesiyle daha da düzgün olacak. Pek yakında görüşmek üzere…” başlığıyla paylaştığı görüntüde herkese teşekkür eden Alinur Aktaş, sıhhat durumu hakkında şu bilgiyi verdi:

İlgili İçerikler:


HABER İÇERİĞİ

Yaklaşık iki gündür karantinada olan Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, genel sıhhat durumu hakkında toplumsal medya hesabından görüntü paylaşımı yaptı. “Durumum pek güzel hamdolsun. Allahın müsaadesiyle daha da uygun olacak. Pek yakında görüşmek üzere…” başlığıyla paylaştığı görüntüde herkese teşekkür eden Alinur Aktaş, sıhhat durumu hakkında şu bilgiyi verdi:

“Değerli hemşehrilerim, öncelikle hepinizi sevgiyle ve hürmetle selamlıyorum. Herkese iyi ramazanlar diliyorum. Malumunuz üzere salı günü Covid-19 testimin müspet çıkması nedeniyle konutumda dinlenmeye başlamıştım izole bir halde. Ama tabiplerin tavsiyesi üzerine dünden itibaren tedavim hastanede devam ediyor. Genel sıhhat urumum pek düzgün. Bildiri gönderen, telefon açan, toplumsal medyadan geçmişi olsun iletileri ileten herkese yürekten teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim bu mübarek günler hürmetine şifa bekleyen tüm hastalarına Şafi ismiyle şifalar nasip eylesin. Ortamızdan ayrılan kardeşlerimizi tekrardan rahmetle anıyorum. Tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum. Pek uygunum Allah’a hamdolsun. Selam ve hürmetler sunuyorum. Güzel akşamlar diliyorum.”

 

HABER İÇERİĞİ SONU

Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Aktaş hastaneye kaldırıldı isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Koronavirüse yakalanan Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Aktaş hastaneye kaldırıldı haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap