Kırıkkale’de kıraathaneye kumar baskını: 5 kişiye 44 bin 180 lira ceza

 Kırıkkale’de kıraathaneye kumar baskını: 5 kişiye 44 bin 180 lira ceza

Kırıkkale  Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Ofisi ve Vilayet Salgın Kontrol Merkezi takımları, bir iş hanındaki kıraathanede kumar oynandığı ihbarı üzerine harekete geçti.

İlgili İçerikler:

Kısıtlama saatinde kıraathaneye baskın yapan takımlar, 5 kişinin kumar oynadığını tespit etti. Kovid-19 önlemlerini ihlal ettiği ve kumar oynadıkları gerekçesiyle 5 bireye, toplam da 44 bin…


HABER İÇERİĞİ

Kırıkkale Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Ofisi ve Vilayet Salgın Kontrol Merkezi grupları, bir iş hanındaki kıraathanede kumar oynandığı ihbarı üzerine harekete geçti.

Kısıtlama saatinde kıraathaneye baskın yapan takımlar, 5 kişinin kumar oynadığını tespit etti. Kovid-19 önlemlerini ihlal ettiği ve kumar oynadıkları gerekçesiyle 5 şahsa, toplam da 44 bin 180 lira idari para cezası uygulandı.

İş yeri sahibine de kumar oynamaya yer temini etmek kabahatinden isimli süreç başlatıldı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Kırıkkale’de kıraathaneye kumar baskını: 5 şahsa 44 bin 180 lira ceza isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Kırıkkale’de kıraathaneye kumar baskını: 5 bireye 44 bin 180 lira ceza haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap