Kılıçdaroğlu, çocuklarla çevrimiçi bayramlaştı: ‘Kemal amca seni Yunanistan’a da bekliyoruz’

 Kılıçdaroğlu, çocuklarla çevrimiçi bayramlaştı: ‘Kemal amca seni Yunanistan’a da bekliyoruz’

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir küme çocukla çevrimiçi bayramlaştı.

İlgili İçerikler:

Kılıçdaroğlu, farklı kentlerden ve yurtdışından çocuklarla görüşmesine ait görüntüyü toplumsal medya hesabında paylaştı. Yunanistan ‘ın Gümülcine kentinde yaşayan bir çocuğun “Gümülcine pek turistik bir yer sayılmaz lakin babam Yunanistan’ın en güzel…


HABER İÇERİĞİ

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir küme çocukla çevrimiçi bayramlaştı.

Kılıçdaroğlu, farklı kentlerden ve yurtdışından çocuklarla görüşmesine ait görüntüyü toplumsal medya hesabında paylaştı. Yunanistan‘ın Gümülcine kentinde yaşayan bir çocuğun “Gümülcine pek turistik bir yer sayılmaz lakin babam Yunanistan’ın en yeterli Türk kahvesinin Gümülcine’de yapıldığını söylüyor. Kemal amca seni Yunanistan’a da bekliyoruz” kelamları üzerine Kılıçdaroğlu, “Bir sefer gelmiştim, bir daha gelirim, hay hay” dedi.

Kılıçdaroğlu’na görüşmede öbür çocuklar da bulundukları vilayetleri ziyaret etmesi için davette bulundu. Kılıçdaroğlu, bu davetlere ait Twitter’da “Davetlere icabet etmek gerekir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” iletisini paylaştı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Kılıçdaroğlu, çocuklarla çevrimiçi bayramlaştı: ‘Kemal amca seni Yunanistan’a da bekliyoruz’ isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Kılıçdaroğlu, çocuklarla çevrimiçi bayramlaştı: ‘Kemal amca seni Yunanistan’a da bekliyoruz’ haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap