Kendisini sosyal mesafe için uyaran müşteriye bıçaklı tehdit: Seni süzgece çeviririm

 Kendisini sosyal mesafe için uyaran müşteriye bıçaklı tehdit: Seni süzgece çeviririm

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günü saat 12.00 sıralarında Kadıköy’de Hamdi Keskik alışveriş için markette gitti.

İlgili İçerikler:

Alışverişini tamamlayan Keskik, ödeme yapmak için kasaya hakikat yönelerek sıraya girdi. O esnada kasa sırasında bekleyen bir bireye ilerlemesini belirterek, toplumsal ara kuralı konusunda ihtarda bulundu.

‘Mesafe kuralına uyalım’ dendiği için mecnuna dönen şahıs


HABER İÇERİĞİ

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günü saat 12.00 sıralarında Kadıköy’de Hamdi Keskik alışveriş için markette gitti.

Alışverişini tamamlayan Keskik, ödeme yapmak için kasaya gerçek yönelerek sıraya girdi. O esnada kasa sırasında bekleyen bir bireye ilerlemesini belirterek, toplumsal ara kuralı konusunda ihtarda bulundu.

‘Mesafe kuralına uyalım’ dendiği için mecnuna dönen şahıs küfürler ederek Keskik’e hakarette bulundu. Bununla da kalmayan şahıs cebinden çıkarmış olduğu bıçağı Keskik’e hakikat çekti.

Öfkeden gözü dönen kişi daha sonrasında bağırarak “Benim canımı sıkma seni süzgece çeviririm diyerek tehditler yağdırdı.

Markette alışveriş yapan bayan müşteriler ise hususa dahil olarak bıçak çeken kişiyi haksız bularak terbiyeli olması konusunda uyardı. Bayan müşterilerin yansısı karşısında bıçak çekip tehdit eden kişi evvel özür diledi, sonra ihtarlarda bulunan bireye “Market çıkışı fırının oraya gel” diyerek tehditlerini yeniledi.

‘Nazikçe ikazda bulundum’

Sokağa çıkma kısıtlamasında gereksinimlerini almak üzere markete gittiğini belirten Hamdi Keskik, “İhtiyaçlarım için sabah markete gittim. Çok toplumsal uzaklığımı koruyarak bulunmuş olduğum noktadaydım. Eserlerimi kasaya indiriyordum. Önümdeki arkadaş da kasa boş olmasına karşın ilerlemiyordu. Çok nazikçe arayı korumak ismine ihtarda bulundum. Güya o anı bekliyordu çıldırmış bir mecnuna döndü. Hakaret ederek ‘Seni süzgece çeviririm’ diyerek çok yakışıksız hakaretler etti. İşin boyutu değiştiği için o anları kayda aldım” dedi.

‘’Seni asıp keserim’ diyerek bıçak çıkardı’

Öfkeli adamın görüntü kaydına alındığını görünce kendisine bıçak çekildiğini belirten Keskik, “Ben görüntü çekmeye başlayınca çabucak ‘Sen beni tanıyor musun? Seni asıp keserim’ diyerek bıçak çekmeye başladı. Ben sakinliğimi müdafaaya çalıştım. Beni sonrasında tehdit ederek ‘Köşedeki fırının orda seni bekliyorum’ dedi. Ben alışverişimi yapıp dediği yere gittim. Gelseydi polis çağıracaktım” formunda konuştu.

‘Bu olaydan ben yaralanmadım lakin diğeri yara alabilir’

Olay karşısında soğuk kanlı davranıp yara almadan atlattığını belirten Hamdi Keskik “Ben bu olaydan yara almadım lakin diğerinin başına daha berbatı gelebilir. İcabında dışarıda bıçaklayabilirdi. Ben bu türlü şahısların ülkemizden temizlenmesini istiyorum” tabirleri kullandı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Kendisini toplumsal aralık için uyaran müşteriye bıçaklı tehdit: Seni süzgece çeviririm isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Kendisini toplumsal ara için uyaran müşteriye bıçaklı tehdit: Seni süzgece çeviririm haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap