Kartal’da avukatlık bürosundaki silahlı saldırıda ölü sayısı 4’e yükseldi

 Kartal’da avukatlık bürosundaki silahlı saldırıda ölü sayısı 4’e yükseldi

İstanbul’un Kartal ilçesindeki bir hukuk ofisine giden, birbiriyle akraba iki taraf ortasında çıkan arbedede meyyit sayısı 4’e yüksledi. 

İlgili İçerikler:

Ağır yaralanan Ahmet Nuri Onat, tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.

Ne olmuştu?

Cevizli Mahallesi Kastamonu Sokak’taki bir hukuk ofisinde dün yaşanan olayda, bir ortaya gelen 62 yaşındaki Ahmet Selim B. ile…


HABER İÇERİĞİ

İstanbul’un Kartal ilçesindeki bir hukuk ofisine giden, birbiriyle akraba iki taraf ortasında çıkan hengamede meyyit sayısı 4’e yüksledi. 

Ağır yaralanan Ahmet Nuri Onat, tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.

Ne olmuştu?

Cevizli Mahallesi Kastamonu Sokak’taki bir hukuk ofisinde dün yaşanan olayda, bir ortaya gelen 62 yaşındaki Ahmet Selim B. ile dayısının çocukları ortasında miras paylaşımı nedeniyle tartışma çıkmıştı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Ahmet Selim B, yanında taşıdığı silahla Haluk Onat, Kebire Esra Aymutlu, Ayşe Ece Aymutlu, Dilek Onat ile Ahmet Nuri Onat’a ateş etmişti.

Haluk Onat, Kebire Esra Aymutlu, Ayşe Ece Aymutlu hayatını kaybetmişti.  Ağır yaralanan Dilek Onat ile Ahmet Nuri Onat ise ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Olayın akabinde kaçan ve olayda kullandığı silahla Yalova’da yakalanan kuşkulu Ahmet Selim B, Gayrettepe’deki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilmişti.

Şüphelinin sabah saatlerinde adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

HABER İÇERİĞİ SONU

Kartal’da avukatlık ofisindeki silahlı taarruzda meyyit sayısı 4’e yükseldi isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Kartal’da avukatlık ofisindeki silahlı akında meyyit sayısı 4’e yükseldi haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap