Karnından bıçaklanan genç, sedyede şarkı söyledi: ‘Hayat sinemamızı ağlattılar’

 Karnından bıçaklanan genç, sedyede şarkı söyledi: ‘Hayat sinemamızı ağlattılar’

Samsun’da dün yaşanan olayda, edinilen bilgiye nazaran  2 küme ortasında çıkan kelamlı tartışma daha sonra bıçaklı hengameye dönüştü. Hengamede sol baldırından bıçaklanan B.K ve karnından bıçaklanan S.K. Gazi Devlet Hastanesine, başından bıçak saplanan E.A. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

İlgili İçerikler:

Olayın akabinde hastanede birinci tedavisi yapılan S.K.’nin sedye üzerinde…


HABER İÇERİĞİ

Samsun’da dün yaşanan olayda, edinilen bilgiye nazaran 2 küme ortasında çıkan kelamlı tartışma daha sonra bıçaklı hengameye dönüştü. Arbedede sol baldırından bıçaklanan B.K ve karnından bıçaklanan S.K. Gazi Devlet Hastanesine, başından bıçak saplanan E.A. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Olayın akabinde hastanede birinci tedavisi yapılan S.K.’nin sedye üzerinde yortalı vaziyetteyken müzik söylemesi dikkat çekti. S.K., kendisini bıçaklayanları tanımadığını söyledi. S.K. ile birlikte hastaneye gelen arkadaşı ise olayı, “Biz ortaya kaynadık. Arkadaşım öndeydi. Onu bıçakladılar. Sanırım diğerine vuracaktı, arkadaşıma vurdu. Hayat sinemamızı ağlattılar” kelamlarıyla anlattı.

‘Kavgayı ayırırken olay meydana geldi’

Arbedede sol baldırından bıçaklanan B. K., “Kavgayı ayırırken olay meydana geldi. Arbede edenleri tanımıyorduk. İnsanlık namına otururken bıçakladılar. Arkadaşım da hengamede yaralandı. O da karnından bıçaklandı. Onun durumu da iyi” dedi.

Arbedede başına bıçak saplanan E. A.’nın ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyata alındığını belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Karnından bıçaklanan genç, sedyede müzik söyledi: ‘Hayat sinemamızı ağlattılar’ isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Karnından bıçaklanan genç, sedyede müzik söyledi: ‘Hayat sinemamızı ağlattılar’ haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap