Karamollaoğlu: Mesele gariplerin sofrasında olmak değil, o garipliği bitirmektir

 Karamollaoğlu: Mesele gariplerin sofrasında olmak değil, o garipliği bitirmektir

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu , toplumsal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklmada, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ortalarında bulunduğu milletvekilleri hakkında düzenlenen fezlekelere eleştirdi.

İlgili İçerikler:

Kılıçdaroğlu hakkında düzenlenen fezlekenin Türkiye açısından ‘büyük bir ayıp’ olduğunu vurgulayan Karamollaoğlu, paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

  • Ana Muhalefet Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılmasının gündeme…


HABER İÇERİĞİ

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, toplumsal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklmada, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ortalarında bulunduğu milletvekilleri hakkında düzenlenen fezlekelere eleştirdi.

Kılıçdaroğlu hakkında düzenlenen fezlekenin Türkiye açısından ‘büyük bir ayıp’ olduğunu vurgulayan Karamollaoğlu, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

  • Ana Muhalefet Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılmasının gündeme gelmesi dahi ülkemiz açısından büyük bir ayıptır.
  • Fezlekeler üzerinden demokrasimize darbe üstüne darbe vurma teşebbüsleri kabul edilemez!
  • Konuşan, düşünen, sorgulayan, eleştiren, herkesi ‘hain ve suçlu’ olarak gören anlayıştan bir an evvel vazgeçilmeli; tarihimize kara bir leke olarak geçecek yeni yanlış kararlar alınmamalıdır.

‘Mesele gariplerin sofrasında olmak değil, o garipliği bitirmektir’

Gazete Duvar’ın haberine göre Türkiye’deki ekonomik problemlere dikkat çekmek için ‘Geçim İttifakı’ kampanyasını başlatan partisinin bir görüntüsünü da paylaşan Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen gün Ankara’da bir aileye yaptığı iftar ziyaretine de göndermede bulundu.

Karamollaoğlu, “Bir Cumhurbaşkanı, vatandaşın sofrasına birkaç çeşit daha koyabiliyorsa o Cumhurbaşkanı her akşam vatandaşın sofrasındadır. Sorun gariplerin sofrasında olmak değil, o garipliği bitirmektir” tabirlerini kullandı.

Saadet Partisi’nin kampanyası kapsamında “Nerede o eski Ramazanlar” temalı bir görüntü yayımlanmıştı. Görüntüde geçen sene Ramazan ayında besin eserleri fiyatlarıyla bu yılın fiyatları karşılaştırılarak, “Ucuz ve kalabalık sofraları özledik, nerede o eski Ramazanlar?” diye sorulmuştu.

HABER İÇERİĞİ SONU

Karamollaoğlu: Sorun gariplerin sofrasında olmak değil, o garipliği bitirmektir isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Karamollaoğlu: Problem gariplerin sofrasında olmak değil, o garipliği bitirmektir haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap