İstanbul merkezli 4 ilde ByLock operasyonu: 18 kişiyi yakalama çalışmaları başlatıldı

 İstanbul merkezli 4 ilde ByLock operasyonu: 18 kişiyi yakalama çalışmaları başlatıldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Hatalarla Gayret Şube Müdürlüğü takımları, FETÖ’nun haberleşme ağı olan ByLock kullanıcısı olduğu ve itirafçılar tarafından verilen sözlerden hareket ederek kimlikleri tespit edilen 18 şüphelinin yakalanması için harekete geçti.

İlgili İçerikler:

Polis takımları, İstanbul merkezli İzmir, Tekirdağ ve Kırklareli’de sabah saatlerinde eş vakitli operasyon yaptı .

Operasyon kapsamında hakkında…


HABER İÇERİĞİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Kabahatlerle Gayret Şube Müdürlüğü grupları, FETÖ’nun haberleşme ağı olan ByLock kullanıcısı olduğu ve itirafçılar tarafından verilen sözlerden hareket ederek kimlikleri tespit edilen 18 şüphelinin yakalanması için harekete geçti.

Polis takımları, İstanbul merkezli İzmir, Tekirdağ ve Kırklareli’de sabah saatlerinde eş vakitli operasyon yaptı.

Operasyon kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan şüphelilerin ihraç öğretmen, ihraç vergi müfettişi ve özel dalda çalışan bireylerden oluştuğu öğrenildi. Ayrıyeten şüphelilerin örgütün mahrem ve bölge yapılanmasında sorumlu oldukları belirlendi.

Polis takımları şüphelilere ilişkin adreslerde uzun müddet arama yaptı.

Başakşehir’de gözaltına alınan bir kuşkulu Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Operasyonla ilgili çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

HABER İÇERİĞİ SONU

İstanbul merkezli 4 vilayette ByLock operasyonu: 18 kişiyi yakalama çalışmaları başlatıldı isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki İstanbul merkezli 4 vilayette ByLock operasyonu: 18 kişiyi yakalama çalışmaları başlatıldı haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap