Galatasaray tesislerine silahlı baskın

 Galatasaray tesislerine silahlı baskın

3 yıldır süren hukuk gayretini kazanan ve mart sonu maden firmasını tahliye ettiren Galatasaray’ın tesislerine silahlı baskın düzenlendi.

İlgili İçerikler:

Cumartesi günü yaşanan olayda, maden firmasına bağlı olduğu argüman edilen silahlı bir küme , tesislere baskın gerçekleştirdi ve toprağa iki kamyon dolusu hafriyat döktü.

Hürriyet’in haberine nazaran, Lider Mustafa Cengiz, lansmanda yerdeki…


HABER İÇERİĞİ

3 yıldır süren hukuk uğraşını kazanan ve mart sonu maden firmasını tahliye ettiren Galatasaray’ın tesislerine silahlı baskın düzenlendi.

Cumartesi günü yaşanan olayda, maden firmasına bağlı olduğu tez edilen silahlı bir küme, tesislere baskın gerçekleştirdi ve toprağa iki kamyon dolusu hafriyat döktü.

Hürriyet’in haberine nazaran, Lider Mustafa Cengiz, lansmanda topraktaki maden şirketi ile çabalarının 3 yıl sürdüğünü belirtirken yere artık güvenlik ve güvenlik kulübeleri konulacağını açıklamıştı. Bu açıklamadan 17 gün sonra cumartesi akşam saat 18.00 sularında 10 kişilik küme kulübün Kemerburgaz Tesisleri’ne geldi ve zorla içeri girdi. 

Tesislerinin kapısının kilidini kırıp içeri giren kümeye güvenlik vazifelileri pürüz olmaya çalışırken baskın yapan bireyler bellerindeki silahları göstererek güvenlikleri etkisiz hale getirdi. Küme daha sonra Galatasaray’ın toprağına ziyan vermek ismine 2 kamyon dolusu inşaat hafriyatı döktü.

Lider Cengiz, Vali Yerlikaya ile görüştü

Yaşanan olay sonrası Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Yerlikaya’nın olaya müdahalesi sonrası emniyet vazifelileri de tesislere intikal ederken yapılan bu baskın nedeniyle soruşturma başlatıldı.

 

HABER İÇERİĞİ SONU

Galatasaray tesislerine silahlı baskın isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Galatasaray tesislerine silahlı baskın haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap