Eskişehir’de vaka sayısı 47 günde 12 kat arttı: Denetimler sıkılaştırıldı

 Eskişehir’de vaka sayısı 47 günde 12 kat arttı: Denetimler sıkılaştırıldı

Sıhhat Bakanlığı bilgilerine nazaran koronavirüs hadiselerinin 47 günde 12 kat arttığı Eskişehir’de kontroller de sıkılaştırıldı. Halkın ağır olduğu alanlarda kontrol yapan Eskişehir Emniyet Müdürlüğü takımları koronavirüs önlemleri kapsamında maske ve toplumsal uzaklık denetimi yaptı.

İlgili İçerikler:

Sokağa çıkma yasağına kısa bir müddet kala Eskibağlar Eti Caddesi’ndeki parkta kontrol yapan polis grupları, maske…


HABER İÇERİĞİ

Sıhhat Bakanlığı bilgilerine nazaran koronavirüs olaylarının 47 günde 12 kat arttığı Eskişehir’de kontroller de sıkılaştırıldı. Halkın ağır olduğu alanlarda kontrol yapan Eskişehir Emniyet Müdürlüğü takımları koronavirüs önlemleri kapsamında maske ve toplumsal aralık denetimi yaptı.

Sokağa çıkma yasağına kısa bir mühlet kala Eskibağlar Eti Caddesi’ndeki parkta kontrol yapan polis grupları, maske takmayan ve toplumsal araya dikkat etmeyenlere idari para cezası uyguladı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Eskişehir’de olay sayısı 47 günde 12 kat arttı: Kontroller sıkılaştırıldı isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Eskişehir’de olay sayısı 47 günde 12 kat arttı: Kontroller sıkılaştırıldı haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap