Ekrem İmamoğlu: Yaza daha sağlıklı girmemiz için kesinlikle İstanbul’da bayramı içine alan tam kapanma kararı alınmalı

 Ekrem İmamoğlu: Yaza daha sağlıklı girmemiz için kesinlikle İstanbul’da bayramı içine alan tam kapanma kararı alınmalı

Habertürk TV’de Mehmet Akif Ersoy moderatörlüğünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, pandemi sürecine ait “Ülkemizin tam kapanmaya gereksinimi var. Ramazanın son 2 haftası ile bayramı da dahil ederek toplam 3 haftalık bir tam kapanmanın yararlı olacağını düşünüyorum” açıklamasını yaptı. İmamoğlu’nun açıklamasından satır başları şöyle:

İlgili İçerikler:

-“Yaza daha…


HABER İÇERİĞİ

Habertürk TV’de Mehmet Akif Ersoy moderatörlüğünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, pandemi sürecine ait “Ülkemizin tam kapanmaya muhtaçlığı var. Ramazanın son 2 haftası ile bayramı da dahil ederek toplam 3 haftalık bir tam kapanmanın yararlı olacağını düşünüyorum” açıklamasını yaptı. İmamoğlu’nun açıklamasından satır başları şöyle:

-“Yaza daha sağlıklı girmemiz için muhakkak İstanbul’da bayramı da içine alan tam kapanma kararı alınmalı. Biz de belediyede korona nedeniyle 48 çalışanımızı kaybettik.”

 

HABER İÇERİĞİ SONU

Ekrem İmamoğlu: Yaza daha sağlıklı girmemiz için mutlaka İstanbul’da bayramı içine alan tam kapanma kararı alınmalı isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Ekrem İmamoğlu: Yaza daha sağlıklı girmemiz için mutlaka İstanbul’da bayramı içine alan tam kapanma kararı alınmalı haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap