Düzce’de kadın cinayeti: Eşini öldürdükten sonra intihar etti

 Düzce’de kadın cinayeti: Eşini öldürdükten sonra intihar etti

Düzce ‘de cinnet getirdiği argüman edilen kişi, boşanma evresindeki eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü.

İlgili İçerikler:

Olay, sabaha karşı Osmaniye Mahallesi Tevfik İleri Caddesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Boşanma kademesinde oldukları sav edilen Metin Aygün ile eşi Mediha Aygün ortasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışma sırasında cinnet getirdiği belirtilen Metin Aygün , mutfaktan…


HABER İÇERİĞİ

Düzce‘de cinnet getirdiği tez edilen kişi, boşanma etabındaki eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü.

Olay, sabaha karşı Osmaniye Mahallesi Tevfik İleri Caddesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Boşanma kademesinde oldukları argüman edilen Metin Aygün ile eşi Mediha Aygün ortasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışma sırasında cinnet getirdiği belirtilen Metin Aygün, mutfaktan aldığı bıçakla eşinin boğazını kesti. Mediha Aygün kanlar içinde yere yığılırken, Metin Aygün bu kere tıpkı bıçağı kendi boğazına sapladı.

Bu sırada gürültüye uyanan çiftin 3 çocuğundan en büyüğü, konutun kapısını açarak yardım çığlığı attı. Seslere uyanan komşuları konuta geldi. İhbar üzerine adrese polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Gelen sıhhat grubunun yaptığı denetimde, Aygün çiftinin ömrünü yitirdiği saptandı.

Çocuklar koruma altına alındı

Mediha ve Metin Aygün’ün cenazeleri, yapılan incelemelerin akabinde otopsi için Akçakoca Devlet Hastanesi‘nin morguna kaldırıldı. Çiftin 16, 8 ve 6 yaşlarındaki 3 çocuğu da Düzce Aile ve Toplumsal Siyasetler Vilayet Müdürlüğü grupları tarafından müdafaa altına alındı.

HABER İÇERİĞİ SONU

Düzce’de bayan cinayeti: Eşini öldürdükten sonra intihar etti isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Düzce’de bayan cinayeti: Eşini öldürdükten sonra intihar etti haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap