Çavuşoğlu: Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum

 Çavuşoğlu: Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum

Yaklaşık bir haftadır borsadan bankaya para transferinde sorun yaşanan, evvelki gün de ‘bakıma alınan’  Thodex , dün (21 Nisan 2021) itibariyle ‘dört – beş günlüğü’ne süreçleri durdurdu.

İlgili İçerikler:

Birçok yatırımcı cüzdanlarında bulunan parayı site kapalı olduğu için alamadığını söylerken, Thodex’in kurucusu  Faruk Fatih Özer ’in yurt dışına gittiği belirlendi.

Ferdî Twitter…


HABER İÇERİĞİ

Yaklaşık bir haftadır borsadan bankaya para transferinde sorun yaşanan, evvelki gün de ‘bakıma alınan’ Thodex, dün (21 Nisan 2021) itibariyle ‘dört – beş günlüğü’ne süreçleri durdurdu.

Birçok yatırımcı cüzdanlarında bulunan parayı site kapalı olduğu için alamadığını söylerken, Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in yurt dışına gittiği belirlendi.

Şahsî Twitter hesabında açıklama yapan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu“Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum. Şahsın toplumsal medyada dolaşan fotoğrafı; 26 Aralık 2019’da Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın oğlu Mert Sancaklı’ya verdiğimiz randevuya eşlik ettiği ziyarette çekilmiştir. Kamuoyunun bilgisine hürmetlerimle sunarım” dedi.

HABER İÇERİĞİ SONU

Çavuşoğlu: Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Çavuşoğlu: Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap