Bayburt’ta hayvan ambulansı ‘haybulans’ hizmete girdi

 Bayburt’ta hayvan ambulansı ‘haybulans’ hizmete girdi

İçinde yaralı ve hasta hayvanlara birinci müdahalede bulunabilecek biçimde dizayn edilen ‘ haybulans ‘ aracı Bayburtlu besicilerin hizmetinde olacak.

İlgili İçerikler:

Hayvan hastalıkları ile ilgili tam donanımlı hazırlanan Haybulans aracı ile vilayet genelinde görülebilecek salgın hastalıklar, zehirlenmeler, yangın, sel, zelzele üzere olaylarda anında müdahale edilebilecek.

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim , Bayburt Vilayet…


HABER İÇERİĞİ

İçinde yaralı ve hasta hayvanlara birinci müdahalede bulunabilecek halde dizayn edilen ‘haybulans‘ aracı Bayburtlu besicilerin hizmetinde olacak.

Hayvan hastalıkları ile ilgili tam donanımlı hazırlanan Haybulans aracı ile vilayet genelinde görülebilecek salgın hastalıklar, zehirlenmeler, yangın, sel, sarsıntı üzere olaylarda anında müdahale edilebilecek.

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Bayburt Vilayet Tarım ve Orman Müdürü Selami Ersen ve AK Parti Vilayet Lideri Hacı Ali Polat‘ın katıldığı tanıtım toplantısıyla araç Bayburt çiftçisinin hizmetine sunuldu.

HABER İÇERİĞİ SONU

Bayburt’ta hayvan ambulansı ‘haybulans’ hizmete girdi isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Bayburt’ta hayvan ambulansı ‘haybulans’ hizmete girdi haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap