Bakan Gül: Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir müjdedir

 Bakan Gül: Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir müjdedir

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Beştepe’deki kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı olarak bir anlayış birliğine varmamız halinde, önümüzdeki devirde yeni Anayasa için harekete geçebiliriz” dedi.

İlgili İçerikler:

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül , Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir müjdedir” sözlerini kullandı.

Gül, “Hukuk reformumuzun…


HABER İÇERİĞİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe’deki kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı olarak bir anlayış birliğine varmamız halinde, önümüzdeki periyotta yeni Anayasa için harekete geçebiliriz” dedi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir müjdedir” sözlerini kullandı.

Gül, “Hukuk reformumuzun temel gayelerinden biri olan yeni, sivil ve demokratik bir anayasayı hayata geçirmek; geleceğimize, çocuklarımıza bırakacağımız en kıymetli miras olacaktır” dedi.

HABER İÇERİĞİ SONU

Bakan Gül: Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir muştudur isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Bakan Gül: Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir muştudur haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap