Aslı Orbay Türkiye’yi yarışmalarda temsil ediyor

 Aslı Orbay Türkiye’yi yarışmalarda temsil ediyor

Bir periyoda kadar hiç profesyonel halde spor yapmadığını itiraf eden atlet Aslı Orbay, hayatının nasıl değiştiğini şu biçimde anlattı: “2017 yılı Mart ayında Türkiye şampiyonasını izlemem ile bu sporu yapmaya karar verdim. 5 ay üzere kısa müddette sıkı bir program ile hazırlanıp podyuma çıktım ve Türkiye üçüncüsü oldum. Beyaz yakalı…

İlgili İçerikler:


HABER İÇERİĞİ

Bir periyoda kadar hiç profesyonel biçimde spor yapmadığını itiraf eden sportmen Aslı Orbay, hayatının nasıl değiştiğini şu halde anlattı: “2017 yılı Mart ayında Türkiye şampiyonasını izlemem ile bu sporu yapmaya karar verdim. 5 ay üzere kısa müddette sıkı bir program ile hazırlanıp podyuma çıktım ve Türkiye üçüncüsü oldum. Beyaz yakalı bir iş hayatım olmasına karşın çalışmalarıma ve programlarıma sürat kesmeden devam ediyorum.”

Yaklaşık 4 yıldır bu spor koluyla ilgilinen 1 çocuk annesi profesyonel atlet Aslı Orbay, birçok yarış ve şampiyonalarda üst üste dereceler kazanırken; şimdiki en büyük maksadının Ukrayna, Gürcistan, Romanya, Danimarka üzere ülkelerde gerçekleşecek milletlerarası yarışlarda Türkiye’yi temsil etmek olduğunu söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

HABER İÇERİĞİ SONU

Aslı Orbay Türkiye’yi yarışlarda temsil ediyor isimli haberimizi okudunuz, Magazin kategorisindeki Aslı Orbay Türkiye’yi müsabakalarda temsil ediyor haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap