Aralarında FETÖ ve PKK yöneticilerinin yer aldığı 377 kişinin mal varlıkları donduruldu

 Aralarında FETÖ ve PKK yöneticilerinin yer aldığı 377 kişinin mal varlıkları donduruldu

Hazine ve Maliye Bakanlığı ‘nın FETÖ, IŞİD ve PKK yöneticileri ve örgüt üyesi 377 kişinin mal varlıklarının dondurulmasına ait kararı Resmi Gazete’de yayınlandı.

İlgili İçerikler:

Kararda yer alan listeye nazaran FETÖ ve PKK yöneticilerinden Fethullah Gülen, Cemil Bayık, Murat Karayılan, Akın İpek, Duran Kalkan, Hidayet Karaca, Melek İpek, Mustafa Karasu, Ferhat Abdi…


HABER İÇERİĞİ

Hazine ve Maliye Bakanlığı‘nın FETÖ, IŞİD ve PKK yöneticileri ve örgüt üyesi 377 kişinin mal varlıklarının dondurulmasına ait kararı Resmi Gazete’de yayınlandı.

Kararda yer alan listeye nazaran FETÖ ve PKK yöneticilerinden Fethullah Gülen, Cemil Bayık, Murat Karayılan, Akın İpek, Duran Kalkan, Hidayet Karaca, Melek İpek, Mustafa Karasu, Ferhat Abdi Şahin, Sabri Ok, Fehman Hüseyin, Ahmet Kurucan, Ekrem Dumanlı, Musa Aşoğlu, Başkan Aytaç, Mehmet Yalınalp, Selman Kuzu’nun mal varlıkları donduruldu.

HABER İÇERİĞİ SONU

Ortalarında FETÖ ve PKK yöneticilerinin yer aldığı 377 kişinin mal varlıkları donduruldu isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Ortalarında FETÖ ve PKK yöneticilerinin yer aldığı 377 kişinin mal varlıkları donduruldu haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap