Antalya’da bir AVM’de maske takmayan bir kişiyle güvenlik görevlileri arasında tekme tokat kavga yaşandı

 Antalya’da bir AVM’de maske takmayan bir kişiyle güvenlik görevlileri arasında tekme tokat kavga yaşandı

Argümana nazaran AVM’ye girmek isteyen bir bireye güvenlik vazifelileri maske takması konusunda ikazda bulundu. Bu esnada maske takmak istemeyen bireyle AVM’nin güvenlik vazifelileri ortasında tartışma çıktı. Maske takmamakta direnen kişi, teze nazaran AVM’nin güvenlik görevlisine vurunca tartışma, hengameye dönüştü.

İlgili İçerikler:

Bir anda AVM’nin girişinde güvenlik vazifelileri ile vatandaş ortasında tekme- tokat…


HABER İÇERİĞİ

Argümana nazaran AVM’ye girmek isteyen bir şahsa güvenlik vazifelileri maske takması konusunda ihtarda bulundu. Bu esnada maske takmak istemeyen şahısla AVM’nin güvenlik vazifelileri ortasında tartışma çıktı. Maske takmamakta direnen kişi, teze nazaran AVM’nin güvenlik görevlisine vurunca tartışma, arbedeye dönüştü.

Bir anda AVM’nin girişinde güvenlik vazifelileri ile vatandaş ortasında tekme- tokat hengame çıktı. Hengameye AVM’nin bayan güvenlik vazifelileri de dahil olurken, güvenlik vazifelilerinin yere yatırdıkları kişiyi darbetme anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

Demirören Haber Ajansı’nın haberine nazaran arbedenin yaşandığı AVM’nin idaresi, güvenlik vazifelilerinin ihtarlarına karşın bir kişinin maske takmamakta direndiğini ve saldırgan halleri nedeniyle istenmeyen bir durum yaşandığını, müşteriyle ilgili şikayette bulunulduğunu söz etti.

HABER İÇERİĞİ SONU

Antalya’da bir AVM’de maske takmayan bir bireyle güvenlik vazifelileri ortasında tekme tokat arbede yaşandı isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki Antalya’da bir AVM’de maske takmayan bir şahısla güvenlik vazifelileri ortasında tekme tokat arbede yaşandı haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap