Anadolu Sigorta’da Üst Düzey Atamalar Gerçekleşti

 Anadolu Sigorta’da Üst Düzey Atamalar Gerçekleşti

Anadolu Sigorta’da yeni atamalar kapsamında; Teftiş Şurası Lideri Dr. İbrahim Fazilet Esenkaya ve Kurumsal Strateji ve Performans İdaresi Lideri Kerem Erberk, Genel Müdür Yardımcılığı misyonlarına getirildi.

İlgili İçerikler:

Anadolu Sigorta’da Genel Müdür Yardımcılığı vazifesi için iki başka atama gerçekleşti. Şirkette Teftiş Şurası Lideri Dr. İbrahim Fazilet Esenkaya ile Kurumsal Strateji ve Performans…


HABER İÇERİĞİ

Anadolu Sigorta’da yeni atamalar kapsamında; Teftiş Konseyi Lideri Dr. İbrahim Fazilet Esenkaya ve Kurumsal Strateji ve Performans İdaresi Lideri Kerem Erberk, Genel Müdür Yardımcılığı misyonlarına getirildi.

Anadolu Sigorta’da Genel Müdür Yardımcılığı vazifesi için iki farklı atama gerçekleşti. Şirkette Teftiş Şurası Lideri Dr. İbrahim Fazilet Esenkaya ile Kurumsal Strateji ve Performans İdaresi Lideri Kerem Erberk, Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Dr. İbrahim Fazilet Esenkaya Genel Müdür Yardımcısı Olarak Atandı

Dr. İbrahim Fazilet Esenkaya, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu İdaresi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Toplumsal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme İdaresi ve Tertibi ana bilim kısmında yaptı. Esenkaya, doktora eğitimini de İstanbul Üniversitesi Toplumsal Bilimler Enstitüsü Muhasebe- Kontrol bilim kolunda tamamladı. Türlü devirlerde Konuk Öğretim Vazifelisi olarak İstanbul Üniversitesi’nde ve Tabip Öğretim Üyesi olarak İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde akademik çalışmalarda bulundu. Anadolu Sigorta’daki mesleğine 1995 yılında Teftiş Şurası Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan Esenkaya, Kıdemli Müfettiş Yardımcısı, lll. Sınıf Müfettiş unvanlarının akabinde, Muhasebe ve Mali İşler Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı ve İç Kontrol Müdürlüğü’nde Müdür durumlarında misyon aldı. Esenkaya, 2007 yılından bu yana Teftiş Şurası Lideri unvanıyla çalışmalarını sürdürüyordu. İbrahim Fazilet Esenkaya’nın yerine de Teftiş Heyeti Lideri olarak İç Anadolu Bölge Müdürlüğü misyonunu sürdüren Kenan Eke atandı.

Kerem Erberk Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Kısmı mezunu olan Kerem Erberk, Anadolu Sigorta’daki mesleğine 2002 yılında Teftiş Şurası Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. 2007 yılında Bakırköy Bölge Müdürlüğü’nde hasar ve tahsilat servislerinde idari misyonunun akabinde, 2009 yılında Tertip Müdürlüğü’ne Müdür Yardımcısı olarak atanan Erberk, tıpkı yıl The Chartered Insurance Institute, Diploma in Insurance programını bitirdi. Kerem Erberk C2C transformasyon programı proje idare ofisinin kuruluşunda misyon aldıktan sonra, pek çok değişim projesinde faal rol aldı. 2015 yılından itibaren ise Kurumsal Strateji ve Performans İdaresi Başkanlığı vazifesini yürütmekte olan Erberk, Türkiye Sigorta Birliği Hayatdışı Strateji Komitesi’nin lider yardımcılığını da üstlenmektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

HABER İÇERİĞİ SONU

Anadolu Sigorta’da Üst Seviye Atamalar Gerçekleşti isimli haberimizi okudunuz, İktisat kategorisindeki Anadolu Sigorta’da Üst Seviye Atamalar Gerçekleşti haberimizle benzerlik gösteren öteki haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap