Aliağa Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclisi Toplanıyor

 Aliağa Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclisi Toplanıyor

Aliağa Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 2 Mart 2021 Salı günü saat 18.00’de yapılacak. Belediye Lideri Serkan Acar idaresinde gerçekleştirilecek toplantının gündeminde 12 unsur yer alacak.

İlgili İçerikler:

Belediye Meclis Salonu’ndaki oturum, 2 Şubat 2021 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanması ve gündem dışı önergelerin gündeme alınmasıyla başlayacak. Akabinde Başkanlıktan Gelen Önergeler…


HABER İÇERİĞİ

Aliağa Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 2 Mart 2021 Salı günü saat 18.00’de yapılacak. Belediye Lideri Serkan Acar idaresinde gerçekleştirilecek toplantının gündeminde 12 husus yer alacak.

Belediye Meclis Salonu’ndaki oturum, 2 Şubat 2021 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanması ve gündem dışı önergelerin gündeme alınmasıyla başlayacak. Akabinde Başkanlıktan Gelen Önergeler ile Komiteden Gelen Raporlar meclis üyelerinin görüşüne sunulacak. Meclis gündeminde yer alan; imar plan değişikliği ve trampa üzere konuları içeren hususlar tek tek oylanacak.

ALİAĞA BELEDİYESİ WEBTV CANLI YAYINLAYACAK

Aliağa Belediye Meclis toplantısı, Aliağa Belediyesi kurumsal internet sitesi www.aliaga.bel.tr ’den ve Aliağa Belediyesi webtv’nin www.youtube.com/aliagatv adresinden canlı olarak yayınlanacak. Aliağa Belediyesi webtv yayını saat 17.00’den itibaren başlayacak.

Mart Ayı Olağan Meclisi, toplantıya katılmayan meclis üyelerinin mazeretlerinin oylanması ve bir sonraki meclis toplantı gününün belirlenmesiyle son bulacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

HABER İÇERİĞİ SONU

Aliağa Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclisi Toplanıyor isimli haberimizi okudunuz, Gündem kategorisindeki Aliağa Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclisi Toplanıyor haberimizle benzerlik gösteren başka haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap