Akp’den Ahmet Davutoğlu’na Büyük Vefasızlık.

 Akp’den Ahmet Davutoğlu’na Büyük Vefasızlık.

Yaptığı koronavirüs testi pozitif  çıkan Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu’na Ak parti’den büyük vefasızlık.

Ahmet Davutoğlu’nun Koronavirus testi pozitif çıktı.

İlgili İçerik
Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu‘nun Yaptığı koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Genel Başkan Yardımcısı Serkan Özcan tarafından yapılan açıklamada Dün ortaya çıkan belirtiler üzerine Sn. Genel Başkan’ımız Ahmet Davutoğlu...

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 2. genel başkanı ve Türkiye Başbakanı. 2014–2016 yılları arasında AK Parti genel başkanlığı ve Başbakanlık görevini sürdüren. Bu görevinden önce 2009–2014 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan tarafıdan kurulan 60. Türkiye Hükûmeti ve 61. Türkiye Hükûmeti’nde Dışişleri Bakanı olarak yer alan ve Akparti kurulduğundan beri Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanlığı görevini yapan ve geçtiğimiz sene Ak partinin davadan ve halktan koptuğunu söyleyip Ak partiden istifa ederek Gelecek Partisini kuran Ahmet Davutoğlu Geçtiğimiz günlerde koronavirüs’e Yakalanmıştı.

İlgili İçerikler:

AKP’LİLER GEÇMİŞ OLSUN MESAJI GÖNDERMEDİ

Ahmet Davutoğlu’nun koronavirüse yakalanmasını ardından Bir çok siyasi parti ve siyasetçi Geçmiş olsun dileklerini iletiler, Davutoğlu’na Geçmiş olsun mesajı göndermeyen tek siyasi parti Akparti oldu.

Davutoğlu’nun Yıllarca beraber siyaset yaptığı Ak parti yetkilileri vefasızlık örneği göstererek Davutoğlu’na geçmiş olsun mesajı göndermediler.

Kulislerinde dolanan haberlere göre akplilerin Erdoğan’dan çekindikleri için Davutoğlu’na geçmiş olsun mesajı göndermedikleri iddia edildi.

Yorum Yap