AK Partili Özlem Zengin’den ‘Erdoğan’ paylaşımı: Arazi, arazi, arazi

 AK Partili Özlem Zengin’den ‘Erdoğan’ paylaşımı: Arazi, arazi, arazi

AK Partili Varlıklı, Erdoğan’ın “CHP’nin başındaki zatın ve yanındaki çetenin, palavralarını, çarpıtmalarını, iftiralarını, hezeyanlarını, terörist ve darbe seviciliklerini, kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla, bilhassa de muhalifiyle her vatandaşımıza biteviye anlatmanızı istirham ediyorum. Arazi, arazi, arazi. Durmak yok yola devam”  dediği görüntüyü paylaşımına ekledi.

İlgili İçerikler:

Varlıklı son tweetinde ise,  “Hakikaten şaşırmamak mümkün değil,…


HABER İÇERİĞİ

AK Partili Güçlü, Erdoğan’ın “CHP’nin başındaki zatın ve yanındaki çetenin, palavralarını, çarpıtmalarını, iftiralarını, hezeyanlarını, terörist ve darbe seviciliklerini, kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla, bilhassa de muhalifiyle her vatandaşımıza biteviye anlatmanızı istirham ediyorum. Arazi, arazi, arazi. Durmak yok yola devam” dediği görüntüyü paylaşımına ekledi.

Güçlü son tweetinde ise, “Hakikaten şaşırmamak mümkün değil, “arazi” kelamını bilmeyen siyasetçi mi olur… Açık arama çabanızı siyaset lisanını manaya üzerine teksif edin” sözünü kullandı.

HABER İÇERİĞİ SONU

AK Partili Hasret Zengin’den ‘Erdoğan’ paylaşımı: Arazi, arazi, arazi isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki AK Partili Hasret Zengin’den ‘Erdoğan’ paylaşımı: Arazi, arazi, arazi haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap