AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Hollandalı siyasetçi Wilders’in ‘İslam Hollanda’ya ait değil’ videosuna tepki

 AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Hollandalı siyasetçi Wilders’in ‘İslam Hollanda’ya ait değil’ videosuna tepki

Hollandalı siyasetçi Geert Wilders ‘in,Twitter üzerinden paylaştığı görüntüyü alıntılayan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik görüntü için şu sözleri kullandı:

İlgili İçerikler:

“Bu faşist, Ramazan’a saldırırken aslında insanlığa saldırıyor. İnsanlığa düşman olanların yeni perdesi İslam’a düşmanlık. İnsanlığa düşmanlıklarını İslam düşmanlığı ile gizlemeye çalışıyorlar. Fakat bu kin ve nefret yalnızca kendilerini zehirliyor. Bu daima…


HABER İÇERİĞİ

Hollandalı siyasetçi Geert Wilders‘in,Twitter üzerinden paylaştığı görüntüyü alıntılayan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik görüntü için şu tabirleri kullandı:

“Bu faşist, Ramazan’a saldırırken aslında insanlığa saldırıyor. İnsanlığa düşman olanların yeni perdesi İslam’a düşmanlık. İnsanlığa düşmanlıklarını İslam düşmanlığı ile gizlemeye çalışıyorlar. Fakat bu kin ve nefret yalnızca kendilerini zehirliyor. Bu daima böyleydi aslında.

İslam düşmanı olup da mazlumları, göçmenleri, yoksulları, muhtaçları ve “yabancı”ları seven yoktur. Irkçı ve faşist bir başla insanlık düşmanıdırlar. O yüzden İslam düşmanlığının olduğu yerde insanlık düşmanlığı pusudadır.”

‘İslam Hollanda’ya ilişkin değil’

Geert Wilders “İslam’ı durdurun. Ramazanı durdurun. İslamizasyonu durdurun. İslam bizim tarihimizde, kültürümüzde ve geleceğimizde yok. İslam, Hollanda’ya ilişkin değil” sözlerinin yer aldığı bir görüntü paylaşmıştı.

HABER İÇERİĞİ SONU

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Hollandalı siyasetçi Wilders’in ‘İslam Hollanda’ya ilişkin değil’ görüntüsüne reaksiyon isimli haberimizi okudunuz, Türkiye kategorisindeki AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Hollandalı siyasetçi Wilders’in ‘İslam Hollanda’ya ilişkin değil’ görüntüsüne reaksiyon haberimizle benzerlik gösteren öbür haberler bu haberlerimizden sonra okuyabilirsiniz.

İlgili İçerikler:

Yorum Yap